Depilacja laserem dla kobiet i mężczyzn

Posted on 4 listopada 2015

W każdych czasach istnieje pewien standard urody. Jest on i dzisiaj. Nie chodzi o jakiś ideał. Kobieta nie musi być lalką Barbie, a mężczyzna lalką Ken. Tu chodzi bardziej o to, by być człowiekiem zadbanym. Jedną z oznak dbania o siebie jest pozbywanie się owłosienia. Mężczyźni pod tym względem zaczęli dorównywać kobietom.

Już nie tylko zarost usuwany jest regularnie. I nie tylko włosy pod pachami. Mężczyźni usuwają sobie włosy i z innych części ciała. Mają więcej owłosienia od kobiet i jest ono mocniejsze, więc nie jest to dla nich takie proste. Do szczecińskich salonów kosmetycznych przychodzą często, aby usunąć je z pach, bo nieomal standardem się stało, że tu się trzeba wydepilować. U mężczyzn już też. Skuszeni ofertami depilacja laserowa Szczecin (http://swiaturody.com/szczecin,depilacja-laserowa,65.html) decydują się także na usunięcie włosów z klatki piersiowej, pleców i rąk, z tych miejsc najczęściej. Wielu z nich, to podobnie jak w przypadku kobiet, nie chodzi jedynie o to, by się podobać czy by wyglądać jak człowiek sukcesu, ale i by dobrze się czuć. Laser pozwala im pozbyć się owłosienia bezpiecznie, bezboleśnie (to nieinwazyjna metoda) i, co najbardziej sobie cenią, skutecznie.

Nadal to jednak kobiety dominują wśród klientek salonów. Usuwają owłosienie z pach, nóg, okolic bikini. Bywa że kobieta ma owłosienie na rękach albo nad górną wargą, czyli takie bardziej męskie. Ten typ owłosienia szczególnie daje poczucie dyskomfortu kobiecie, dlatego chce się go pozbyć na stałe. W jednym z salonów kosmetycznych w Szczecinie, a jest wiele oferujących zabiegi laserowe, może się wreszcie tego problemu pozbyć. I nie chodzi tylko o wygląd. Konieczność zgalania wąsika mocno obniża poczucie własnej atrakcyjności. Zabiegi trzeba kilka razy powtarzać, ale są skuteczne, o ile włosy w depilowanym miejscu nie są jasne. Zabiegami przy użyciu lasera interesują się często te kobiety, które mają silne owłosienie np. na nogach. W tym przypadku depilację mechaniczną trzeba stosować bardzo często. Dobrą metodą na opanowanie problemu jest wosk, ale jest nieco bolesna w odczuciu wielu osób. To odwrotnie niż depilacja laserowa, ją bardzo niewiele osób uznaje za bolesną. Ci bardziej wrażliwi na ból mogą skorzystać z maści znieczulającej, ale z reguły nie jest to konieczne.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>