Manicure hybrydowy, popularny zabieg kosmetyczny

Posted on 24 października 2016

Piękne dłonie z pomalowanymi paznokciami to wizytówka każdej kobiety. Trzeba jednak przyznać, że obecnie, kiedy to coraz więcej pracujemy i mamy stosunkowo mało czasu, nie każda z nas ma czas, aby regularnie malować paznokcie. Okazuje się, że można to obejść! Z pomocą przychodzi nam manicure hybrydowy, bardzo popularny zabieg, dzięki któremu paznokci nie trzeba malować nawet przez 2 tygodnie.

Na czym właściwie polega manicure hybrydowy? Na pierwszy rzut oka nie ma w zasadzie różnicy między paznokciami poddanymi temu zabiegowi, a paznokciami pomalowanymi tradycyjnie. To duży atut. Także i w przypadku manicure'u hybrydowego możemy pomalować płytę paznokcia jednolicie albo w jakieś interesujące wzory. Od razu warto podkreślić, że na rynku dostępne są specjalne lakiery hybrydowe, które po nałożeniu na płytkę paznokcia utrwalane są za pomocą lampy UV. Dzięki temu uzyskujemy trwały efekt. Sama powłoka może wytrzymać nawet 3 tygodnie. Jednak najczęściej zaleca się powtórzenie zabiegu po ok. 2 tygodniach, kiedy to widoczny jest już odrost paznokcia. Hybryda, czyli po prostu utwardzony manicure, to rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na malowanie paznokci co kilka dni. Co istotne, powłoka lakieru hybrydowego ma dość charakterystyczny blask. Dzięki temu paznokcie ciągle wyglądają, jak dopiero co pomalowane. To kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na manicure hybrydowy.

Perspektywa perfekcyjnie pomalowanych paznokci przez jakieś 2-3 tygodnie jest dla wielu pań nadzwyczaj atrakcyjna. To rewelacyjne rozwiązanie np. na czas urlopu. Metoda hybrydowa jest bezpieczna dla paznokcia. Obecnie można zdecydować się na wiele różnych kolorów hybrydy, właściwie nie ma żadnych ograniczeń w tym względzie.

Pewnym minusem manicure'u hybrydowego jest fakt, że konieczne jest wykorzystanie profesjonalnego sprzętu oraz specjalnych lakierów. Jeśli mamy zamiar samodzielnie wykonywać zabieg w domu, musimy liczyć się z pewnymi kosztami na samym początku. Dodatkowo potrzeba dużej wprawy aby manicure hybrydowy wyglądał profesjonalnie. My ze swej strony zachęcamy zdecydowanie do skorzystania z pomocy profesjonalistki.  Również w Częstochowie można łatwo znaleźć godny zaufania salon kosmetyczny (zobacz: swiaturody.com/czestochowa,kosmetyczka,9.html). Fraza "kosmetyczka Częstochowa" wpisana w wyszukiwarkę pozwoli na znalezienie informacji o najbliższych i najlepszych salonach w okolicy. Daje nam to gwarancję odpowiednio przygotowanych paznokci, wykonanej hybrydy i profesjonalnych, wysokiej klasy lakierów hybrydowych.

 

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>