Zdrowie i uroda o poranku, czy to możliwe?

Posted on 4 grudnia 2015

Uroda to coś na co bardzo wiele kobiet a i też pewna grupa panów poświęca bardzo dużo czasu o poranku. Odbywa się wręcz tak, że często wolimy nawet zrezygnować ze śniadania aby moc wyglądać jak najlepiej, kiedy już wyjdziemy. Jednak specjaliści tacy jak:lekarze czy też kosmetyczki w mieście Pruszków zaznaczą, że nie tędy droga. Albowiem, jeśli takie decyzje będą dokonywane coraz częściej to w efekcie nasze ciało a tym bardziej skóra pokażą, że coś jest nie tak.

Z drugiej strony wielu popada w drugą skrajność gdyż co prawda wyrabia się ze wszystkim jedząc śniadanie oraz wykonuje niezbędny makijaż, jednak kiedy spojrzymy bliżej okazuje się, że ten pierwszy i zarazem najważniejszy posiłek dnia to kawa i pączek lub ciastko czyli delikatnie mówiąc nie najlepszy początek dnia.

I tu dochodzimy do sedna albowiem, aby być piękną czyli wyglądać świetnie oraz czuć się rewelacyjnie musimy robić coś więcej niż tylko nakładać kosmetyki. Nawet te najlepsze nie zastąpią makro i mikroelementów, które dostarczy nam surówka ze świeżych i zdrowych warzyw czy też jakiś koktajl z jogurtem lub kefirem. Czyli nie chodzi o to aby wprowadzić jakąś dietę i to tym bardziej restrykcyjną, albowiem jeśli nasze menu stanie się zdrowe czyli będzie choć w połowie składać się z piramidy właściwego odżywiania to wtedy możemy być pewni, że poczujemy się znacznie lepiej oraz poprawi się nasz wygląd.

Ponadto możemy zrobić coś jeszcze aby ułatwić sobie ten proces a mianowicie możemy skorzystać z zabiegów oferowanych przez renomowany salon kosmetyczny. Łatwiej nam będzie podjąć decyzję, który to będzie punkt kiedy przejrzymy się ofercie zabiegów oferowanych w danej miejscowości. Przy czym jakość i renoma wcale nie muszą oznaczać, że musimy udać się do SPA w dużym mieście lub jechać do miejscowości skupiających senatora zdrowotne.

Na przykład w Pruszkowie (swiaturody.com/pruszkow,kosmetyczka,9.html) jeden z salonów oferuje zabieg o ciekawej nazwie: Soczysta Pokusa Arbuzowa: składa się on z 3 etapów, których zadaniem jest w pierwszej kolejności oczyszczenie skóry poprzez peeling, który pozwala przygotować naskórek na dalszy etap zabiegu. Następnie poprzez zastosowanie maski żelowej bogatej w różne naturalne składniki aktywne pozbywamy się cellulitu oraz poprawiamy jędrność ciała. Pozostaje już tylko masaż balsamem Arbuzowym który zapewni trwałość zabiegu oraz pozostawi na skórze owocowe wrażenie świeżości.

Bez kategorii     , , , , , , , , , , , , , , ,


  1. Urszulka pisze:

    No nie powiem, ciekawe rady :) Ale czy się sprawdzają?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>